Nieśmiertelni - Jedziemy Na Jednym Wózku

Forum Osób Dializowanych i Po Przeszczepie Nerki
Teraz jest 24-04-2014, 12:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nie określono
PostNapisane: 30-09-2012, 23:48 
Prezes Zlotu

JoeM napisał(a):
Przejdzie, ale trochę jednak zostanie, /przynajmniej u mnie/ a wpływ na to mają również inne leki imunosupresyjne np. zawierające tacrolimus :D

Fakt, po innych też. Mi zmniejszyli encorton tylko o 2,5mg i już było lepie i żołądek przestał tak boleć a teraz jak zmniejszyli prograf o 1mg to prawie wcale nie drżą :D
Co do apetytu na początku miałam straszny przy 20mg encortonu. Jestem 9m-cy po przeszczepie i miewam czasem napady głodu, ale najbardziej na słodycze ;) może dlatego że były zakazane przez prawie 24 lata. Przez te 9m-cy przytyłam ok 2,5kg, niby niewiele, ale odczuwam to dosyć.

Nie określono
PostNapisane: 01-10-2012, 11:15 

Ja przez 3lata nie jadlam slodyczy i teraz normalnie uzalezniona jestem tu jakies cukierki tu chrupki tu to raz dziennie slodkiego musze zjesc...

Nie określono
PostNapisane: 08-11-2012, 02:15 

Po co brać encorton jak mozna calcort ktory żadnych skutków ubocznych tu nie ma
Biore od początku przeszczepu i bardzo dobrze sie czuje ,przy pierwszym przeszczepie brałam encorton póki sie nie dowiedzieliśmy że jest zamiennik .
Na encortonie wyglądałam strasznie teraz wygladam normalnie a nie jak kuleczka .
Polecam bardzo ,niestety aby sprowadzić calcort na import docelowy trzeba sie troche nachodzić ,na załatwiać .
Na lindleya bez broblemów lekarka mi wypisuje zapotrzebowanie na taki lek .

Nie określono
PostNapisane: 08-11-2012, 02:24 

Ehh trzeba pomyslec cos z tym...bo wez czlowieku nie jedz jak masz cukrzyce a tu zoladek burczy...tzn ja ciagle czuje sie glodna non stop jak bym mogla to caly czas bym cos jadla...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]